Tryskání

INJEKTOROVÁ TRYSKACÍ KABINA

Rozměr: 1500 x 1000 x 1000

Kabina je vybavena automaty a ekologickým filtrem s ventilátorem. Injektorová tryskací kabina je tlakovzdušné tryskací zařízení, které slouží k otryskávání malých a středních dílů. Tryskání se provádí ručně.

ZÁVĚSNÉ AUTOMATICKÉ TRYSKACÍ ZAŘÍZENÍ

Čištění kovových dílů je zajištěno metáním ocelových kuliček v otryskávací kabině. Tryskání je prováděno ocelovým granulátem tipu S 110 jenž dokonale očistí kovový povrch od koroze, nátěrů, okují a dalších nečistot. Tento povrch je zároveň zdrsněn, čímž je zajištěna větší přilnavost práškové barvy. Komorové tryskání je velice vhodné pro čištění tvarově složitých součástí a pájených dílců.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Max. průměr obrobku (mm): 1 000
Max. výška obrobku (mm): 2 000
Nosnost háku (kg): 500

 

TRYSKACÍ BOX

Tlakovzdušný tryskací box (komora) slouží pro ruční úpravu povrchu před následnými operaci, jako je např. svařování, lakování atd.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Délka: 10 000 mm
Šířka: 5 500 mm
Výška: 3 000 mm

Tato závěsná zařízení jsou vhodná pro tryskání všech dílů jednoduchých i složitých tvarů, které lze opracovávat v zavěšeném stavu. Otryskávané díly se zavěšují jednotlivě nebo ve skupině na rotační hák, který se během cyklu otáčí a současně vodorovně pohybuje před metacími koly. Tyto pohyby současně s vrhaným abrazivem z vhodně vestavěných turbín zajišťuje rovnoměrné otryskání všech dílů. Zařízení je vybaveno systémem recyklace.